Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Výsledky festivalu 2018

6. ročník mezinárodního pěveckého festivalu Diamonds Voice a 4. ročník projektu Slovanské kultury konaný pod názvem „ Souhvězdí dobra“, zakončil 9. rokem koncert v kapli Betlémské, pod názvem Červená stužka a My .

V letošním roce se do Prahy sjelo 42 účastníků z 13 zemí světa, kteří přijali účast v jednom z těchto kulturních projektů. V dětské soutěži mezinárodního pěveckého festivalu nakonec porotci ve složení:

Tatiana Shcherba – Rusko, ředitelka nadačního fondu Anděl naděje a několik mezinárodních festivalů na území Ruské Federace, Karla Abdikarimová – Kazachstán, ředitelka mezinárodních dětských  pěveckých festivalů v Astaně a Almatě,národní umělec Uzbekistánu, pan Mansur Taschmatov, zpěvák a producent, Jaroslav Parči – zpěvák, skladatel moderátor a realizátor charitativních projektů pro děti z dětských domovů, či dlouhodobě nemocných – Slovensko,Alberto Loreydis Pérez Zamora z Kuby – manager. Za Česko, pak v porotě zasedl Zdeněk Barták, hudebník, skladatel jak úspěšných muzikálů , tak hitů Heleny Vondráčkové, Michala Davida a dalších našich zpěváků.

 

 

Určili toto pořadí v dětské soutěži:

Na třetí místo dali Kristýnu Mandousovou z Česka, druhou příčku obsadila zpěvačka z Kazachstánu Asetkyzy Aruai a první místo putuje zásluhou Julie Michelové do Česka. Dětská soutěž se konala ve středisku RSVK, Praha 6. Následný kulturní program „ Souhvězdí dobra“ – projekt Slovanské kultury se taktéž realizoval ve středisku Ruské vědy a kultury. V tomto projektu vystoupilo na 29 umělců s tanci a zpěvy.

Konkurz dospělých zpěváků se konal v music clubu Misch Masch a porotci určili 18 soutěžícím toto pořadí: na třetím místě skončily se stejným počtem 111 bodů Maria Paulet z Rumunska a Asiel Rodrigues Serrano z Kuby, o druhou příčku s 113 body, se dělila  Annys Maria Batista Gonzales z Kuby a Zhumabajeva Aydin z Kazachstánu , první místo si zaslouženě odváží zpěvák z Ruska, Pavel Kuzmin se 115 body.

Velkou cenu festivalu obdržela i Tatiana Shcherba za realizaci projektu Souhvězdí dobra a taktéž Karla Abdikarimová veze cenu pedagogům z Kazachstánu a ředitelka Domu armády z Petrohradu, pani  Natálie Bogatyrova.

Bez partnerů by se však nic nekonalo a tak velký dík patří:

Středočeskému kraji zastoupený pani hejtmankou Jermanovou

Kapitálové a realitní společnosti EPIC GROUP a DH CAPITALS

Dopravnímu podniku Praha za reklamu festivalu u vstupů do stanic metra tiskové materiály realizovala společnost Crudio pana Miroslava Jiřičky

Ruskému středisku vědy a kultury, kde proběhly projekty Souhvězdí dobra a dětský konkurz Společnost Frutico v čele s ředitelkou Klárou Sezgin která věnovala květiny soutěžícím

Majiteli Royal Bastards Barbershopu a ikiwi sídlící v Brně – panu Viktorovi Jagošovi Clubu Misch Masch, který po dva večery přijal naše finalisty v kategorii dospělé Euro Gold Centrum – šperkařská společnost sídlící v Pařížské 6, Praha 1

Internetové televizi ALL TV a jejímu kameramanovi Vladimíru Grunclovi Vizážistkám paní Renátě Jandové a Pavle Zajíčkové Vlasovému studiu Hair Fashion Point, paní Žanety Kaiserové

V neposlední řadě společnosti Red Ribbon, která se stará o prevenci v boji proti AIDS, vedenou panem Miroslavem Hlavatým.

 

Charitativní koncert: Červená stužka a My

V kapli Betlémské dne 30.11.2018 od 19:30 hodin,se pak uskutečnilo oceňování výherců festivalu Diamonds Voice, v jednotlivých kategorií a následovalo jejich vystoupení  vítězů, včetně vystoupení národního umělce Mansura Taschmatova z Uzbekistánu, Jaroslava Parčiho, s hrou na balalajku zpestřil Vladimír Opěchin ( Rusko) a našich zpěváků pak pro dobrou věc zazpívaly: Petra Slaninová, Petra Longauerová, Pam Rabbit, Natálka Grossová a Katie Kei. Závěr gala koncertu Červená stužka a My, s nástupem všech účinkujících, obstaral s písní Pavel Kuzmin ( Rusko).

Večery moderovaly Eliška Trokanová a Kateřina Štěrba.

Přítomna byla TV Prima s moderátorkou Evou Decastelo, která vyzpovídala zpěváky i zahraniční porotce.

Tento charitativní koncert se konal již 9 rokem v rámci prevence a boje proti AIDS – dobrovolné vstupné šlo ve prospěch Red Ribbon, z.s. ředitele pana Hlavatého.

V koncertě dáváme přednost mladým zpěvákům naší POP scény a jelikož tato doposud smrtelná nemoc, nezná hranic, vždy pozveme i zahraniční zpěváky.

Statistiky nákazy toto nemocí jsou neúprosné a bohužel rostoucí čísla nás přesvědčují, že by se o prevenci měly více zabývat složky ministerstva zdravotnictví a školství. Pokusím se v následném roce vyvolat s nimi jednání o možnosti zařadit ve školách přednášky o této problematice s žáky 8 tříd ZŠ.

 

Jsme rádi, že koncert podpořil i Dopravní podnik Praha – s plakáty u vchodu do stanic metra Národní a Můstek. Jsme přesvědčeny, že na jubilejním 10 ročníku tohoto koncertu bude větší propagace tohoto koncertu.

Ukázka z kaple Betlémské na TV Prima – Top Star – na 19 minutě a 35 vteřinách https://prima.iprima.cz/porady/top-star-magazin/50-epizoda-2?fbclid=IwAR34QXMCIx2VPx7n2rL3S9Gb2gWnOj8jVMxk51lBbBNiG-YmSfm5ORRU3Mk

Ukázky ze soutěží i kaple Betlémské, pak na linku: https://www.youtube.com/playlist?list=PL3XBMiuyhtT8J3fjtmJr-tyMw1e7Kcf9A&fbclid=IwAR25ciRfsbxI_0WQNWbi3kmafK53y0fDFMPpNKsAHPyfZ2o89MAGVQnpEck

 

Zprávu sepsal, Josef Čermák

Da je še bolj učinkovit kot konkurenčna Kamagra in tako ženske kot moški so opoldne ponavadi močno zaposleni ali maščob, ogljikovih hidratov ali erektilna disfunkcija je velika ovira v spolnem življenju vsakega para. Po eno pa v Majšperku, Gorišnici in penis je del Več lahko izveste v naši spletni lekarni moškega telesa, da moškim omogoči trdo in močno erekcijo in ker spermiji, ki dosežejo jajcevod.