Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Výsledky 2016

Čtvrtý ročník mezinárodního pěveckého festivalu Diamonds Voice je již minulostí.

Festival se konal jako v letech minulých od 26.11. do 02.12.2016 v Praze. Semifinálová kola 28 a 29.11.2016, proběhla v nově rekonstruovaném divadle Braník a finále pak 30.11. v předvečer Světového dne boje proti AIDS,  v kapli Betlémské.

Festival obdržel záštitu MČ Praha 4. Magistrátu hl. m. Prahy a Senátu ČR.

Letošní festival byl obohacený o Dny kultury Ruské federace, konané pod názvem Souhvězdí dobra, které připravila pani Tatiana Štěrba – ředitelka  fondu Mecenát Naděje – Petrohrad, kde exceloval taneční a pěvecký dětský soubor FORTE z Petrohradu, pod vedením pani Světlana Elantěvi a Tatjany Ufimcevi.

Festivalu se zúčastnilo 15 zpěváků v dospělé kategorii – z 10 zemí a 3 kontinentů. V dětské kategorii pak bylo vybráno 6 zpěváků ze 4 zemí.

V porotě usedli: BLR – Nikolaj Tekeliev-manager ,RF – Tatiana Štěrba – manažerka, ředitelka festivalů, BY – Olga Gornichar – zpěvačka, UZB – Mansur Taschmatov – zpěvák, skladatel , GE- Mamuka Sichinava – manager, producent, skladatel, KZ – Karla Abdikarimová – manažerka

Ze semifinálových kol mělo postoupit 6 zpěváků do finále ale jelikož každý porotce preferoval své zpěváky, byl výběr rozšířen o další dva zpěváky a to z Arménie a Kyrgyzstánu, podle počtu přidělených bodů . Porota ve finále jela od nuly a byla rozšířena o další dva členy za Česko – Josef Čermák, ředitel festivalu a Michael Hejč – hudební virtuóz a skladatel .

Zde pak na prvním místě skončili zpěváci z Gruzie – Georgi Nakashidze a Česka – Kateřina Kolčavová s rovným počtem 78 bodů. Druhé místo obsadily zpěváčky z Kyrgyzstánu – Nena a z Ruské federace – Taisa Gorbenko. Třetí příčka pak putovala do Bulharska- Ivanovi Gajdarovi, Uzbekistánu – Sabině Turzonové a z Kazachstánu – Alibeku Shakenovi.

V dětské soutěží po dvou semifinálových kolech zvítězila zpěvačka z Běloruska – Valerie Azarenko a z Bulharska – Presiana Dimitrova se stejným počtem bodů 119. N druhé příčce pak naše dětská a nejmladší účastnice festivalu, Nela Žáková a o třetí příčku se dělili talenti z Ruska – Sofia Goljanič a Česka- Matyáš Cahák .

Cenu od společnosti Euro Gold  Centrum si převzala Nena z Kyrgyzstánu a Nela Žáková z Česka.

Poděkování patří partnerům festivalu : Sintro Invest, cestovní kancelář CRUSE &TRAVEL, šperkařská společnost Šenýr , společnost Gatehelprs z Loun a Středočeský kraj. Dalšími partnery je OSA, šperkařská společnost Euro Gold Centrum. O líčení  se postarala skupina Pavly Zajíčkové a Renáty Jandové a pohoštění jsme nalezli v klubu  Steampunk Prague na Praze 1.

 Mediálními partnery byly rádio GO a internetová televize All TV.

Ale i výbornému moderátorovi všech soutěžních večerů – Vlastíkovi  Vébrovi, dále:  Michalovi a Sašovi Bilanovým za svozy a odvozy účastníků festivalu na letiště, panu Honzovi Štorkovi za růže pro vítěze a vína na raut. Ale i starostovi Kutné Hory, panu Martinovi Starému, který pro účastníky festivalu zorganizoval osobní přijetí ale i v ruském jazyce exkurzi v mincovně a kostele sv. Barbora. O zvuk se staral Pavel Nový. Velký dík všem.

cena-festivalu-porotcumgeorgi-nakashidze-gruziehanna-pekhartovahost-koncertu-mirela-dimitrova-bulharskohynek-tommivan-gajdarov-bulharskoja-v-rozhovoru-s-mirkem-hlavatymkarla-abdikarimova-na-podium-dava-svoji-cenukaterina-kolcavovamichal-hejc-a-houslemisa-noskovanela-zakovanena-kyrgyzstanobrazyocenena-skupina-forteoceneni-zpevaciperci-na-podiuporotci-na-sceneporotci-mansur-karla-nikolaj-olga-gornicarpredavam-cenu-nele-zakovepredavam-cenu-reditelce-fortepredavam-cenu-valerii-azarenkopredavam-dar-egc-nena-kyrgyzstanraia-movsisian-armeniesabina-turzovova-uzbekistanshakenov-alibek-kazachstanskupina-forte-ruskoskupina-melodicaa-na-podiutaisia-gorbenko-ruskotatjana-ocenuje-dny-ruskavalerie-polakvitezne-valerie-azarenko-belorusko-a-presiana-dimitrova-bulharsko-detska-kategoriezpiva-katerinazpiva-parcizpiva-zuza-nova

Zachte pastilles voor de keel met bosbessensmaak die niet kleven, ze zien er totaal verschillend uit, de smaak is best aangenaam en Kamagra namenlijk sildenafilcitraat. Oranje versie online kopen, daarna doorslikt is de op die site al binnen circa 15 minuten opgenomen door de slijmvliezen en ondersteunt de natuurlijke weerstand.