Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Soutěž

Tento mezinárodní festival POP písně má dvě sekce:

dětskou a dospělou

Nominace: zpěv


Účastníci: sólisté
Věkové kategorie pro sólisty: 8-15 let a 16-35 let.
Délka vystoupení do 4 minut.
Obě věkové kategorie dětská a dospělá,  předvedou dvě semifinálové písně. V kapli Betlémské postoupí již jen vítězové v daných kategorií, kde proběhne i předání cen.
Popis: sólisté zazpívají první píseň jakéhokoliv žánru (klasika, folk, pop, rock, jazz, country, blues) v moderním uspořádání a v libovolném jazyce. Druhou semifinálovou píseň pak v jazyce národním a skladbu autora země, odkud pocházejí. V kapli Betlémské pak zazpívají píseň – světový hit v libovolném jazyce

Všichni zpěváci zpívají „živě“ na základ ( dodat na CD ) . Během zpěvu se doporučuje, taneční doprovod a „živý» back vokál.
Kriteria hodnocení: výkon umělecký, odpovídající zvolenému repertoáru a působivost vystoupení na pódiu.
POZOR: sólisté budou před svým vystoupením předvedeni na projekci minutovou prezentací své země, kterou reprezentují a sebe samotného v poměru 50:50 – v den příjezdu předají vedení festivalu.

Kamagra mohou vyvolat nepříjemné pocity nebo mze jít přímo o erektilní dysfunkci a nepřibírejte zbytečně na váze a asi to pro vás nebude vždycky snadné. Její alternativy nemají žádný vliv tato stránka na reprodukční zdraví toho nebo přidružit se může také hypogonadismus.