Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Výsledky 2015

Třetí ročník mezinárodního pěveckého festivalu Diamonds Voice, je již minulostí.

 

Na tomto ročníku vystoupili zpěváci ze 4 kontinentů a 10 zemí, v kategorii dětské a dospělé.

Semifinálová kola se konala 27 a 28.11.2015 v Kulturním domě Ruského velvyslanectví – RSVK a finále spojené s vyhlášením výsledků festivalu a následným gala koncertem – Červená stužka a My, věnovaném prevenci a boji proti AIDS, pak v kapli Betlémské, v podvečer 28.11.2015.

Dětská část měla jenom dvě semifinálové kola, z nichž si vítězství  vyzpívala: Akbarova Khayriniso z Uzbekistánu s počtem bodů 151.

Na druhém místě se stejným počtem bodů 147, skončily: Sabykenova Aruzhan Ardakovna z Kazachstánu a Krisiyana Nikolajeva z Bulharska.

Třetí příčku opět se sejným bodovým ohodnocením 144 bodů, pak obsadili:  Yvonne Etuka z Běloruska a Tomáš Ringel z Česka.

Nina Schwarcová a Sabina Uxová, pak s počtem bodů 133 se umístily na pomyslné 4 příčce.

V kategorii dospělých zpěváků se do finálového kola, po předchozích dvou semifinálových kol,  probojovalo 6 zpěváků:

Jan Čechovský – Česko ,s počtem bodů ze semifinálových kol 159

Alexandr Elovskikh- Rusko, s počtem bodů ze dvou semifinálových kol 153

Zhanar Buzykeeva z Kazachstánu, s počtem bodů ze dvou semifinálových kol 148

Denis Simukov – Rusko, s počtem bodů ze dvou semifinálových kol 147

Taisa Gorbenko  z Ruska a Vincenzo Dadda z Itálie se do finále probojovali se stejným hodnocením, 144 bodů.

Sedmé místo s počtem 143 boidů, si vyzpívala v semifinálových kolech Kajaia Marina z Gruzie

Osmé místo si vyzpívala se 139 body, Natalya Kozlová z Ruska

Deváté místo obsadila s počtem bodů 132, Diana Granda z Kuby

Desáté pořadí patří s počtem bodů 130 Madaleně Joao, která zpívala za svoji druhou rodnou zem- Angolu.

Jedenácté místo obsadila s počtem 128 bodů,  Simona Szivanyo z Bulharska

Dvanácté místo pak patří Martinu Oláhovi z Česka,  s počtem bodů 117

Třináctá příčka patří mladé zpěvačce z Česka, Barboře Slováčkové s celkovým počtem bodů 108

I v kapli Betlémské zasedla odborná zahraniční porota, aby z šesti postupujících finalistů určila svým bodováním konečné pořadí.

 Členové osmičlenné  mezinárodní poroty :

Tatiana Scherba – Rusko

Samanta Tina – Lotyšsko

Mamuka Sichinava – Gruzie

Mansur Tashmatov – Uzbekistán

Karlygash Abdikarimová – Kazachstán

Francesco Colasanto – Itálie

Antonina Salniková – Bělorusko

Jarek Šimek – Česko

Čestný host festivalu: Nikolaj Krivenko – Rusko

Konečné pořadí finalistů v kapli Betlémské:

  1. Místo – Jan Čechovský – Česko , s celkovým  počtem bodů 237
  2. Místo – Alexandr Elovskikh – Rusko, s celkovým počtem bodů 231
  3. Místo – Denis Simukov – Rusko, s celkovým počtem 223 bodů
  4. Místo  – Zhanar Buzykeeva – Kazachstán, s celkovým počtem 222 bodu
  5. Místo – Vincenzo Dadda – Itálie, s celkovým počtem 219 bodů
  6. Místo – Taisa Gorbenko – Rusko, s celkovým počtem 217 bodů

Všem gratulujeme a přejeme úspěch v profesním i osobním životě.

Děkuji všem zpěvákům, kteří vystoupili v gala koncertě, nazvaném „ Červená stužka a My „ v rámci boje a prevenci proti AIDS v prospěch z.o. Red Ribbon: Zbyněk Drda, Madalena Joao, Helenka Hamplová, Jarek Šimek, Míša Nosková, Jaroslav Parči, Mansur Tashmatov ( UZB), Samanta Tina( LVA) a Philipe Nickwé ( FR ) – děkuji !!!

Poděkování patří:

vedení střediska RSVK,a velvyslanectví  Ruska v Česku

pani Olze Kopalové a její společnosti ŠENYR , za ceny pro vítěze ale i ostatní soutěžící – šperkařský houslový klíč

Kláře Šidlové – KS PRODUCTION, za květinové dary

Společnosti GATEHELPERS a finanční dar 5.000,-Kč

Pani Asmat Shaneva za finanční dar 5.000,-Kč

Vedení  hotelu G.E.O. za ubytovací služby všech účastníků festivalu

Kadeřnickému týmu Hair Fashion Point

Vizážistkám od pani Pavly Zajíčkové

Dopravnímu podniku hl.m. Praha

Společnosti  E.G.C. ,která na festivalu předala šperk dětské zpěvačce z Bulharska – Krisiyana Nikolajeva a zpěvačce v kategorii dospělé, Diana Granda z Kuby

Autorskému svazu – OSA za partnerství

Senátu ČR a panu místopředsedovi,  Zděňku Škromachovi za opětovné poskytnutí záštity festivalu

Mediálním partnerem byla ALL TV

Velké poděkování pak moderátorům celého festivalu – Helence Hamplové, Renému Kekelymu a Martině Krajčové.

Fotografovi Petru Mráčkovi a dalším, kteří ochotně pomáhali v tomto projektu.

https://www.youtube.com/watch?v=tfPeY_Vi2u8

Zhanar BuzzykeevaZhanar Buzykeeva - Kazachstán - semifinalZhanar Buzykeeva - KAZ -finálová píseň v kaplizasedací síň va Vlašském dvořeYvonne - semifinalvytráže v Barobořevšichni na scéněvítězná trojice v kaplivítězná tojkavítěz dětské kategorie - Uzbekistán , Akbarova ChajrisinoVincenzo DaddaVincenzo Dadda - semifinalvánoční strom republiky - Staromákučinkující - pozvánkaúčastníci výletu v Barobořetři moderátoři v kapliTomáš RingelTomáš Ringel a Etuka Yvonne BY - třetí místoTaisa G.Taisa bez bot v kapliTaisa - semifinalsv. Barborasv. Barbora z bokustrop v KostniciSTAROMAK-vánočnískupinka na náměstíSimona Szivanyo - semifinalSimona Szivaniosemifinále RingelSabykenova Aruzhan - semifinalSabykenova - KAZSabina UxováSabina Uxová - semifináleRene semifinalRene a Helnka semifinalRené a HelenkaRadnicePozvánka titulní stranaporotci v kaplipopiska Vlašského dvorapohled na Barboru s arcibiskupstvímOlha Kopalová předává první cenuOlga předává houslové klíčeOlga Kopalová předává vítězi darokno v BarobořeNOsková v kapliNosková celá postava v kapliNina SchwarzováNatalya KozlovaNatalia Kozlová na semifinálenástup finalistů a Olga předává všem dáreknástup a Olga s dárkemmoderátor R+HmincovnaMartina Krajčová, Rene Kekekly, Olga Kopalová a já v kapliMartina Krajčová + JelovskichMartin OláhMartin Oláh - semifinalmalovaná římsa domuMadla semifinalelogo festivalulebkaKrivenko předává s Rendou účastnické diplomyKristýna Rykrová - semifináleKrisiyana BGRKozlováKostniceKAZ Sabikenovakašna na náměstíKarla s kšiltovkouKajjaia Marina - GruzieJan HusJan ČechovskýJan Čechovský - semifinalJan Čechgovský a Olga Kopalovájá u vítězné Akbarové a Olgahlavní loď Barboryhlavní loď -. BaroboraHelnka detail - semifinalHelnka a RenéHelča zpívá v kapliH.H. + Zbyněk Drda v kapliGE - Kajaiafinalista Vincenzo v kapliEtukaerby na stropě Barboryerb ŠvarcíkaElovslikh - finalová píseňElovskikh 1 semifinalElovskich - semifinaldvůr Vlašského domuDSC00352 (2)Diana Granda - Kubadětský vítězDenis SimukovDenis Simukov finálová píseň v kapliDenis Simukov - semifinaleDadda kaplecesta do baroborycena vítězů - Šenyrcena pro dětskou vítězku a já s OlgouBGR - Krisiyana v semifináleBGR - Krisiyana Nikolajeva + KAZ - Sabykenova AruzhanBETLEMSKA KAPLEBarboraBarbora SlováčkováBarbora Slováčková semifinalAlexandr ElovskikhAlexandr Elovskikh - zpívá finál. píseň v kapliAkbarovaAkbarova - semifinále - dítě3 moderátoři v kapli3 moderátoři v kapli - bokem1 semifinal - Akbarova UZB