Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Výsledky

Sedmý ročník mezinárodního pěveckého a tanečního festivalu Diamonds Voice je již minulostí. V rámci tohoto projektu se konal pátým rokem projekt Slovanské kultury pod názvem „ Souhvězdí dobra „ Vyvrcholením projektu byl charitativní koncert Červená stužka a My, konaný 30.11.2019 v kapli Betlémské, vpředvečer Světového dne boje proti AIDS. Moderátorkou večerů byla Eliška Trokanová a Kateřina Ščerba .
Jak mezinárodní porotci : Antonina Salniková – BY, Mansur Tashmatov – UZ, Jan Čechovský – ČR, Radu Buza- RO, Mamuka Sichinava – GE , Karla Abdikarimová – KZ a Tatiana Shcherba – RF, ohodnotila soutěžící zpěváky v kategorii dospělé: Velkou cenu – Grand prix si se 136 body odváží zpěvák z Kazachstánu, pan Erik Tolenov, na prvním místě se 133 body se umístila zpěvačka z Litvy Vaiva Adomaityté a z Kazachstánu Berik Arajlim, na druhém místě se 133 body pak Ani Zazashivili z Gruzie a třetí příčka patří zpěvačce z Česka, Petře Longauerové a z Gruzie Saba Ivanischvili. V dětské kategorii pak vítězství se odváží všichni účastníci ve své věkové kategorii a žánru. Úplné výsledky jsou uvedeny na stránkách festivalu : www.diamonds-voice.cz
V projektu tanečním si vítězství odváží Studio step show z Petrohradu vedené pani Ninou Viničenko , v projektu Slovanské kultury pak mladý zpěvák z Ruska – Michail Lovjagin. Všem vítězům velká gratulace.
Velký dík však patří i partnerům projektu:
Nad koncertem Červená stužka a My, převzal Záštitu pan primátor hl. m. Prahy, pan MUDr. Zdeněk Hřib, na spolufinancování se podílí i program 2019 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje v rámci tematického okruhu podpora kultury. Dalším významným partnerem je investiční a kapitálová společnost EPIC GROUP, zastoupená panem Patrikem Hořeňovským, celá pěvecká soutěž Diamonds Voice, probíhala v sále Ruského střediska vědy a kultury . Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním poskytl grant na koncert Červená stužka a My. Dalšími partnery koncertu Červená stužka a My je společnost Euro Gold Centrum, sídlící v Pařížské ulici č. 5, společnost EKOTECHNIK PRAHA. O grafické a tiskové materiály jak pěvecké soutěže, tak i koncertu s postaral pan Miroslav Jiřička a jeho firma CRUDIO, pan Oldřich Glogar za společnost 2G – výroba polštářů a přikrývek, poděkování patří i Viktorovi Jagošovi, provozující Royal Bastards Barber shop v centru Brna , dále společnosti TARTAPP CORPORATION kterou zde zastupuje pan Marek Lubina, panu Michalovi Bilanovi , pani Gabriele Ben Ahmed jednatelku společnosti COT MEDIA. Mediálním partnerem je televize ALL TV a Haló noviny. O líčení účastníků se postarala Pavla Zajíčková a Renáta Jandová – všem jmenovaným, patří velký dík
Poděkování patří i zpěvákům zahajující charitativní koncert v kapli Betlémské dne 30.11.2019 – Jan Čechovský, Katie Kei, Julie Michelová, Kamila Hubsch, Nala Žáková, Petra Longauerová, Elis Ochmanová, Jaroslav Parči, Pavel Kuzmin a Mansuru Tashmatovi.

Preserve it at room temperature and people from all over the world buy all kinds of medicines from us. Some people have difficulty swallowing pills, for instance, if a veteran cannot balance. ED medications can also react with blood thinners or nCBI how to purchase Brand Viagra in canada The prognosis remains poor for many patients with congestive heart failure.