Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Valerie Polak

oblicej

Rusko

Valérie se narodila a vyrostla v městě Ufa ( Republika Baškorstostan). Studovala teorie hudby. V součastné době studuje v Kazani estrádně džezový vokál na Státní universitě ministerstva kultury.

Držitelka 1 místa vokálních mezinárodních konkurzů: Na křídlech talentu, Inspirace, Hvězdný přístav, Talent světa, Planeta talentů.

V roce 2013 se na kanále M-televize (Ufa)  stala jedním z vítězů v  projektu reality show „Hvězdy na obrazovce v roce 2013″.

V červnu 2014 se účastní „Star Academy“ – hudební a choreografický projekt na podporu mladých umělců oceněný presidentem republiky Baškortostán  Granta. V srpnu 2015 – se účastní celoruského umělecko -vzdělávacího fóra „Tavrida“ v Krymu za Republiku Baškortostán. V roce 2015 – finalista hudební soutěže „Ufa vlna 2015″ v rádiu „Sputnik FM.107″. V dubnu roku 2016 v městě St. Petersburg  «BALTIC SUPER STAR»  je finalistkou  a vítězkou soutěže o populární popové písně.

S hudbou je úzce spojen její život a aktivně se podílí na všech hudebních a společenských aktivitách  republiky Baškortostánského regionu.