Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Shin Alexandra Nikolaevna

foto - Šin

Rusko

35

Instruktor popových jazzových vokálů. Od roku 2010 vyučuje na SPbGIK, oddělení hudby a aplikovaného umění a hudební vědy, stejně jako přednášející na Umělecké škole SPbGIK. Vystudovala UGTU-UPI, ekonomiku v oboru energetiky, a pak se věnovala tvořivosti, absolvovala SPbSUCA se specializací – koncertním umělcem, sólistou souboru, učitelem pop-jazzového vokálu.

Vítěz národních a mezinárodních soutěží. V současné době je vyzván k soutěží jako příslušný člen poroty. Studenti a žáci Alexandry jsou také mnohonásobnými laureáty mezinárodních festivalů.

Alexandra – zakladatel a stálý vůdce vokální skupiny „Hudební život“. CheRRy „, který je opakovaně vítězem mezinárodních soutěží a majitelem Grand Prix vokálních soutěží v Petrohradě.  Palace Square, Petrovsky Stadium, BKZ … a speciálně vytvořené místnosti pro akce City Sign Events – to vše je tým „Music Life.CheRRy“, vše od Alexandry Shin. „Rok po sobě (2017 a 2018), jeho tým slavnostně otevřel neuvěřitelnou dovolenou pro absolventy Ruska“ Scarlet Sails „. Aktivity Shin A.N. byl opakovaně poznamenán vděčností správy města Petrohradu a dalších velkých organizací.

V roce 2012 se Alexandra Nikolajevová stala vítězem, jako učitelka okresu Nevsky v Petrohradě, v soutěži Nejlepší v profesi. Deset let – práce zpěváků. Od roku 2011 vystupuje ve VIA CC „Trinity“ pod vedením Alexandera Bizyukova.