Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Preslava Krysteva

Foto_Preslava_2

Bulharsko

26

 

Preslava Krysteva se narodila 20. října 1989 ve městě Razgrad, Bulharsko, ale od útlého dětství žila v městečku Gorna Oryahovitsa. Její základní vzdělávání končí ve městě Gorna Oryahovitsa a středoškolské ve městě Veliko Tarnovo. Na střední škole studuje „rozhlasovou a televizní žurnalistiku.“ Ale pak se rozhodla pracovat v lékárně av roce 2013 absolvovala v Sofii na Farmaceutické fakultě Lékařské akademie. Nyní pracuje v Sofii přesně tak, jak Magister lékárníka.

V této biografii její tvorba nic řekne má, různorodé zájmy. Také v oblasti žurnalistiky, aktivně se podílela na různých ekologických, sportovních, literárních formách, atd.  .

Preslava 10 let se učila taekuondo a plavání a  toto předává dalším. Má mnoho národních ocenění v obou sportech.

S hudbou Preslava začala v 8 letech. Ze začátku studovala hru na klavír a od 10 let i zpěv. Dokonce tehdy iniciovala vznik dětské vokální skupiny „Patilantsi“ Gorna Oryahovitsa. Individuálně začala zpívat, když jí bylo 13 let u jedné z nejlepších hudebních pedagogů v Bulharsku – Adelina Koleva / Malý detail – Adelina Koleva –je  její matka, která je pro Preslavu praktickým průvodcem ve velmi známé hudební rodině /. Preslava byla sólistou vokální skupiny „nové hudby“ a objevila se v mnoha evropských zemích.