Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Norben Pupo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kuba

30

Svou uměleckou kariéru jsem zahájil od velmi malého věku v dětském projektu s názvem „Primavera¨, který patří amatérským umělcům ¨ Casa del Estudiante¨ a také v obecním domě kultury ¨ Miguel Matamoros¨ v provincii Santiago de Cuba. Později jsem pokračoval ve studiu na Profesionální akademii umění José Joaquin Tejada¨ ve stejném městě Santiago, kde jsem studoval divadelní kariéru a dokázal jsem získat titul herce.

27. dubna 2010 jsem se připojil k profesionální práci jako herec v divadelní skupině „La Guerrilla del Golem“ a právě v tom roce jsem byl součástí umělecké skupiny „Simbiosis“ na pozici zpěváka a hudebního komika.

V roce 2015 jsem se přestěhoval do Havany City, kde bydlím a pokračuji ve své umělecké kariéře. V současné době jsem součástí hudební skupiny s názvem „Havana Tonight“, která patří do společnosti Adolfo Guzman, a v této skupině jsem zpěvák.

v pouhých 30 let jsem se snažil realizovat znalosti hudby a performance ve svém vlastním vývoji jako umělce. Představuji sebe a předvádím různé scénáře a scény a účastním se také na nesčetných událostech na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.