Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Genny Ciatti

602290_4154133015939_2137722271_n

Itálie

21

Narodila jsem se 10.4.1992 v Opavě, Česká republika. Po otci jsem italského původu, po matce českého. Do svých  tří let jsem žila v jižní  Itálii. Pak jsme se přestěhovali zpět do České republiky, kde žiju do dnes. Navštěvovala jsem české školy, ale mluvím plynulou italštinou, která je mým druhým mateřským jazykem. Mluvím také dobře anglicky, německy a mám základy ruštiny.

2012 – úspěšně složila talentové a přijímací zkoušky a na základě rozdílových zkoušek nastoupila v září do II. ročníku Státní Pražské Konzervatoře – obor Popový zpěv.

V posledních letech jsem získala několik ocenění v různých pěveckých  soutěžích. Jedním z velkých úspěchů bylo turné se skupinou ABBA Chiquita Revival, jako hlavní zpěvačka na turné v zahraničí. Tuto skupinu jsem doprovázela i při vystoupeních v ČR, SR a Polsku jako vokalistka.

 Další můj velký úspěch byl v roce 2009, kde jsem získala 1. místo v celorepublikové pěvecké soutěži pro ZTP v kategorii 16-99 let. Soutěž pořádá každoročně Rotary Club. Díky této výhře jsem následně účinkovala jako host z ČR v Polském Krakově na velkém mezinárodním  pěveckém festivalu. Tam jsem zpívala jednu píseň v češtině, ale také duet v polském jazyce. 

 V roce 2009  - konkurz v Praze, kde jsem získala jednu z hlavních rolí ve slavném hitmuzikálu  Děti Ráje: 2 role – v první části (80 léta) studentku a v druhé části (současnost) mladou, drsnou a  zamilovanou pubertální dívku.

07 / 2011 – účast na mezinárodní soutěži “ SLAVIJANSKIJ BAZZAR“ v Bělorusku

09 / 2012 – premiéra pohádkového muzikálu „Kapka medu pro Verunku“ – role intelektuálky “Katky“   

10 / 2012 – premiéra muzikálu  AIDA v HDK – off stage

12 / 2012 – premiéra muzikálu „Cesta kolem sv. za 80 dní“ – hl. ženská role “princezna AUDA“

03 / 2013 – 3. místo v na mezinárodním festivalu Baltská Fregata v sekci Baltik Super Star(Petrohrad-Rusko)

Mimo muzikály a divadelní zkušenosti jsem si zahrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Gympl  a ve filmu Hořící keř o Janu Palachovi.  Již několik let spolupracuje s nadací  HEJBEJTESE Hanky Kynychové, která pomáhá dětem z dětských domovů, ale podporuje mnoho různých benefičních a charitativních akcí v celé ČR. Nazpívala jsme několik sólových písní i duetů a již 8 let nahrávám znělky a písně pro známé dětské tábory H+H, na kterých velmi ráda spolupracuji.