Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Denis Simukov

_GCcjnBCfww

Rusko

26

Pop a klasický zpěvák, se narodil dne 17. prosince 1988, v Leningradské oblasti v obci Podporozhye. Od útlého věku, studoval hudbu a zpěv a 9 letech, získává první vítězství v soutěži v Petrohradu „mladý zpěvák“, v nichž členové poroty – se sólisty Mariinského divadla byl označen za vynikající talent mladých zpěváků.

Po ukončení studia na Vysoké hudební škole K.E.Rautio v  Petrozavodsku,  se stal studentem na státní   konzervatoři v Petrohradě.. Tam prošel mnoha soutěžemi a obdržel několik vítězství, pracoval v rozhlase, televizi, účinkoval v televizním seriálu a televizních projektech, vydal 2 alba.

Dnes Denis se objevuje na téměř všech oblastí Petrohradu, na mnoha místech v Moskvě, vystupoval na Severo západě a v Rusku, v prestižních koncertních sálech kde  zvyšoval počet svých fanoušků každý den. Jeho písně jsou vysílány na populárních rozhlasových stanicích v Rusku.

Denis – pravidelně se účastní charitativních koncertů s ruskými a zahraničními hvězdami. A jeho účastí na festivalu „Diamond Voice“ se rád setká se zpěváky  různých zemí světa a seznámí se s krásou nezapomenutelné Prahy.