Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Aleksandr Elovskikh

foto

Rusko

31

Alexander Elovskich se  narodil 17. května 1984 v městečku Berezovského ve Sverdlovské oblasti.

V 15 let  Alexander vstoupil na Sverdlovskou hudební školu Čajkovského. Pro vynikající studium a tvůrčí úspěchy mladého muže, dostal osobní ocenění Ministerstva kultury Sverdlovské oblasti. V roce 2000 získává Alexander  1. místo v krajském kole soutěže „Sverdlovská hvězda“, a příští rok je úspěšný ve svém vlastním regionu-ruské soutěže mladých interpretů „Ruská hvězda“, kde vyhrál!

V letech 2005 až 2010 se Alexander zapsal na Institut současného umění (Moskva), které úspěšně absolvoval.

Zároveň Alexander má čest zastupovat Rusko na významných mezinárodních soutěžích. V roce 2007, Alexander získal hlavní cenu na mezinárodní soutěži mladých interpretů „VIVADIYA“ (Livadia). V roce 2008 získá 1. místo a cenu diváků na Mezinárodním festivalu „Mládež federace “ (Rostov na Donu). Ve stejném roce 2008 je Alexander mezi třemi nejlepšími zpěváky na mezinárodní televizní soutěži «Písně světa» (Kišiněv, Moldavsko). Také v roce 2008, Alexander Elovskich je vítězem kvalifikačního turné Ruska na mezinárodním festivalu „slovanský bazar“ ve Vitebsku, kde brzy bude působit jako čestný host! V roce 2011 Alexander představuje Rusko na mezinárodní televizní soutěži «Sea Songs“ (Sevastopol). V roce 2012. obdržel titul Vice král (místokrál) na mezinárodním festivalu hity «Palanga 2012″ (Litva). Během dvanáctileté historie soutěže, zástupce Ruska poprvé získala tak vysokou cenu! V roce 2013, se účastní populární mezinárodní soutěže „Golden Hit“ v Bělorusku, kde  reprezentoval Rusko a získal druhou cenu.

V arzenálu Alexander nemá jen vítězství v soutěžích, ale takové vyznamenání jako odznak „Profesionální umělec Ruska“, předaný v roce 2010 v Moskvě; zlatý odznak „souhlas“ získaný z litevského nadace v roce 2012 v Litvě. 17.října 2013 obdržel medaili Ministerstva obrany Ruské federace „za přínos k rozvoji vojenské hudby.“

09.11.2013 Alexandr vyhrál  Eurovision „Art-Arktidy“ s písní „střílet.“

V roce 2013 Alexander Elovskich začne usilovně pracovat na vytvoření  debutového alba. Během této doby produkoval první video klip „ Přestřelka“

V roce 2014 Alexander zahájí spolupráci s populárním čínskou zpěvačkou Lily Pan. Alexander a Lily uspořádali společný koncert s doprovodu Pekingského symfonického orchestru na Ruském velvyslanectví v Číně.

V roce 2014 Alexander zpíval na ceně Kremelského paláce „Štít a Růže“

V roce 2014 vychází nové video k písni „Vzpomínám si o nás“, který je vysílán na hlavní hudební kanál RU TV.

V roce 2014 Alexander vystoupil u příležitosti 100-ho jubilejního koncertu skladatele Marka Fradkina na Slovanské bazaru v Vitebsku.

V roce 2015 má Alexander recitál vynikajícího ruského skladatele Aleksandra Pakhmutova.