Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Vrian Demoya

IMG_57991

Kolumbie

https://www.youtube.com/watch?v=kRt2sRyup6A

VRIAN (kolumbijský zpěvák a skladatel)

Vrian je talentovaný umělec z Kolumbie, který se díky hlasu a charismu stal  objevem. Od roku 2009, kdy byl vydán jeho singl „I Want / Yo Quiero“, se jeho kariéra vygradovala  na více než 500 živými vystoupeními, více než 20 000 přátel na sociálních sítí, 20 000  prodaných svých singlů a více než 30 ocenění ve své umělecké kariéře v Kolumbii a v zahraničí.

Vrian se dvakrát podílel na Mezinárodním festivalu Boleros de Oro v Havaně na Kubě a mimo jiné také zpívá v Mexiku, Spojených státech a Venezuele a v současné době působí jako prezident „Ekologické a kulturní nadace New Chance aka Una Nueva Oportunidad Fundación Ecológica y Cultural „, která má za cíl vytvořit prostor pro šíření kolumbijských umělců a kulturních akcí ale i zalesnit město Santa Marta (jeho místo narození) se svým rodným stromem: Projekt Macurutú, který zahrnuje různé subjekty jménem životního prostředí .

Vrian připravuje vydání svého prvního alba v roce 2017 se skladbami, které napsal, na kterém bude spolupracovat  s národními i mezinárodními umělci s velkými zkušenostmi a uznání. Vrian se stal prvním kolumbijským mužským umělcem, který vystoupil na koncertě v Bělorusku v  červenci 2015, kde měl několik živých představení, včetně čtyř vystoupil na proslulém festivalu „Věnec přátelství“ v Bělorusku. Díky své účasti na mezinárodním pěveckém festivale Diamonds Voice, se Vrian stává první účastníkem  Kolumbie v historii tohoto festivalu.