Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Simon BD Primadonna

20116938_2604485842981607_3507758524578153987_o

Česká Republika

Šimon vystudoval hru na kytaru pod vedením světoznámeho hráče na kytaru Juana Alvareze de la Costy – Cervezy, kdy svou hrou a virtuozitou nadchl španělského krále Filipa, kterému zahrál při příležitost 138 výročí obnovení stavu apeninské buly.

Po hostování v zahraničních kapelách napříč hudebního spektra, Šimon založil společně s řecko-slovenským matadorem světových pódií Danešem Malrinicou hudební symfonicko – literární formaci „Balšája sabáka“ kterou na popud tehdejšího managementu převednli do anglického jazyka a to do současné podoby, tedy BIGDOG.

BIGDOG za svou dobu krátkého trvání odehrál koncerty a festivaly s mnoha známýmí skupinami české scény a to opět napříč hudním spectrem, kdy hráli společně s kapelamy, Tomáš Klus, Tom Artway, Lucie Bílá, Vilém Čok, Aleš Brychta, Dymytry, Arakain atd atd.

 

Šimon vystoupi společně se svou dcerou, vynikající houslistkou, sólistkou Novoměstské fiharmonie a také členkou BIGDOG a zahrají společně skladbu z repertoáru BIGDOG  a to „Svět podle Bukowskiho“ a jako druhou skladbu zahrají cover coveru Johnyho Cashe s názvem „HURT“