Mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice

Přihlašte se ještě dnes!

Bruno Jelusić

Bruno 3

Chorvatsko

13

Bruno Jelusić se narodil 6. dubna 2004 -13 let

V současné době navštěvuje 7. ročník základní školy a hraje na klavír a navštěvuje pátý ročník hudební školy „Vatroslav Lisinski“ v Záhřebu.

Ikdyž byl vychován v hudební rodině, kde jsou rodiče skladatelé a lyricisté, starší bratr a sestra hrají klavír a několik dalších nástrojů, zpívají různé druhy hudby, od raného věku projevoval hodně zájmu a talentu pro hudbu a zpěv.

Poprvé vystoupil ve svých pěti letech a první televizní vystoupení měl ve věku 10 let. Zatím Bruno vystoupil na několika národních i mezinárodních festivalech . V červnu 2014 zpíval na mezinárodním festivalu „Kukuriček“ v Chorvatském Đurđevac a pak reprezentoval naši zemi na mezinárodním festivalu „Slavianski Bazaar“ ve městě Vitebsk v Bělorusku. Poté byl na jaře roku 2015 pozván na Mezinárodní festival „Šareni vokali“ v Somboru v Srbsku, kde získal 3. cenu poroty a první cenu poroty. Ve stejném roce získal druhou cenu na Mezinárodním festivalu „Raspjevane pahuljice“ v Mrkonjić Grad, Bosna a Hercegovina. V roce 2016 opět vystoupil na festivale „Šareni vokali“, Sombor, Srbsko a získal první cenu se svou vlastní písní.

Mezitím Bruno začal pracovat a předával svůj hlas mnoha postavám na televizním kanálu „Nickelodeon“. Kromě toho zpíval a účinkoval v některých publikacích a stal se jako „maskot“ pro určité výrobky, takže hraje na klavír a zpívá o propagacích těchto produktů.

Bruno mluví plynně anglicky a ve svém volném čase hraje tenis a stolní tenis. Je velkým fanouškem fotbalu a tenisu – všichni chorvatští tenisisté a Huan Martin Del Potro.